Sınıf Kapasitesi

12 kişilik sınıflardan oluşur.

Eğitim Saatleri

Hafta içi 5 Gün (08:00 ile 17:00 arası)

Kabul Yaşı

6-7 yaş arası

Eğitim Dili

Türkçe

Statü

Özel Elazığ Zeka ve Yetenek Eğitimi Anaokulu & İlkokulu dershane, kurs merkezi, etüt merkezi, etkinlik merkezi, çocuk kulübü vb. değildir. Bakanlıklara bağlı özel bir ilkokul ve anaokulu statüsündedir.Okulumuz, özel statüye sahip, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir öğretim kurumudur. Hafta içi 8:00-17:00 saatleri arasında tam gün eğitim verir.

Fiziki İmkanlar

Özel Elazığ Zeka ve Yetenek Eğitimi Anaokulu & İlkokulu'nda 10 atölye bulunmaktadır. Bunlar: Yaratıcılık ve Uzamsal Düşünme Atölyesi, Zekâ ve Dikkat Geliştirme Atölyesi, Psikomotor Atölyesi, Hayat Becerileri Atölyesi, Dil Atölyesi, 3D Bilim Atölyesi, Fen Atölyesi, Gösteri Sanatları ve Görsel Sanatlar Atölyesi, Temel Değerler Atölyesidir.

Öğrenci Takip Sistemi

Velilerimiz öğrenci takibini yapmak için Veli Takip Sistemi üzerinden öğrenci raporlarına ulaşabilir. Veliler; tüm bilgilerin sade bir şekilde sunulduğu raporlar sayesinde öğrencisi hakkında bilgilere rahatlıkla ulaşabilir.   

Bina Yapı Bilgileri

Binamız 2018 yılı yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. İnşaat kontrolleri bağımsız yapı denetim firması ve Bakanlığa bağlı mühendisler tarafından ayrı ayrı yapılmıştır.

Okuma Yazma

Çocuğunuz eğer okuma yazma bilmiyor ise etkili okuma yazma öğrenecektir.              

Kişisel Gelişim

Özgüven, girişimcilik, aktif vatandaşlık, üst biliş yetileri kazanacaktır.

İletişim Becerileri

İngilizce ve Türkçe sözlü yazılı iletişim becerisi, topluluk önünde konuşma ve sosyal ilişkilerde iletişim becerilerine sahip olacaktır.

Matematik Eğitimi

Temel matematik, matematik işlemlerde soyut düşünme yetisi, problem çözme, sokratik işlem becerisi kazandırılacaktır.

İade Politikası

Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda süreç yürütülür.